Certyfikaty, nagrody, podziękowania

Członek związku pracodawców

iab.polska

Jako członek nadzwyczajny Międzynarodowego związku pracodawców branży internetowej kreujemy standardy marketingu internetowego oraz e-biznesu. Organizacja ta zrzesza przedsiębiorców, którzy odnieśli sukcesy i mogą swoim doświadczeniem wesprzeć branżę Internetową.

Certyfikat

ADWORDS QUALIFIED INDIVIDUAL Google

Certyfikat, który otrzymaliśmy od firmy Google świadczy o tym, że znamy się na tym co robimy, a o jakość usług możecie być Państwo spokojni. Spełnienie wymogów Google nie jest łatwe – pozwala to nam na stwierdzenie, że kampanie reklamowe, które nam powierzycie będą obsłużone profesjonalnie.

Nagroda

WebStar Internautów

Zdobyliśmy chyba najlepszą nagrodę, bo tym jest nagroda od publiczności. W roku 2006 jako firma Gery Design (wcześniejsza nazwa firmy) wystartowaliśmy do konkursu z serwisem Startowy.com, za którego dostaliśmy WebStar Internautów. Internauci nagrodzili nas wówczas za nietuzinkowy serwis internetowy pozwalający na modyfikowanie strony startowej za pomocą przesuwanych modułów.

Nagroda

Laureat VI edycji konkursu Teraz Internet

W konkursie organizowanym przez wydawcę certyfikatów “Solidna Firma” w roku 2006 udało nam się uzyskać tytuł laureata dla serwisu Startowy.com. Jest to kolejna nagroda dla serwisu Startowy.com. Pokazuje to, że serwis nie tylko został doceniony przez internautów ale też przez Jury konkursu Teraz Internet.

Nagroda

Wyróżnienie Internautów w konkursie Teraz Internet

W konkursie organizowanym przez wydawcę certyfikatów “Solidna Firma” w roku 2006 udało nam się zdobyć wyróżnienie internautów dla portalu Gery.pl.

Nagroda

GRAND PRIX InetCOM

W roku 2003 w konkursie InetCOM zdobyliśmy dla portalu Gery.pl Grand Prix w kategorii “Most Popular”. Portal Gery.pl to ponad 2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Doceniony nie tylko przez Internautów ale też przez branżę SEO, która w kuluarach często pokazywała go jako wzór.

Nagroda

GRAND PRIX InetCOM

W roku 2003 w konkursie InetCOM zdobyliśmy dla portalu Gery.pl Grand Prix w kategorii “Best Information”. W zakresie treści zawsze współpracowaliśmy z najlepszymi serwisami na rynku. To oraz różnorodność treści pozwoliło nam na zdobycie tej nagrody.

Nominacja

Nominacja w konkursie Web Star Festival

W roku 2007 serwis AdCentral.pl został nominowany do nagrody w kategorii “Nowa Strona www”. Adcentral to agregator ogłoszeń i jedyny taki serwis na rynku serwisów ogłoszeniowych. Z serwisem współpracują inne serwisy dostarczając mu ofert.

Nominacja

Nominacja w konkursie Web Star Festival

W roku 2007 serwis extrafotka.pl został nominowany do nagrody w kategorii “Społeczność”. Extrafotka.pl to serwis wyjątkowy, którego moderacja odbywa się dzięki unikalnemu algorytmowi przydzielającemu lub odbierającemu prawa moderatorów serwisu. Mimo iż do serwisu codziennie wgrywa się tysiące fotografii, serwis jest prowadzony w sposób uporządkowany i nie ma możliwości aby fotografie o słabej jakości pokazywały się w głównej galerii.

Nominacja

Nominacja w konkursie Web Star Festival

W roku 2007 nasz serwis imbd.pl został nominowany do nagrody w kategorii “Muzyka”. Internetowa Muzyczna Baza Danych, bo tak brzmi pełna nazwa serwisu, to nic innego jak baza w której znajdziecie artystów, płyty oraz teksty piosenek.

Podziękowania

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce

złożyło nam podziękowania za wzięcie udziału w kampanii społecznej przeciw osteoporozie w roku 2004. Hasło tej kampanii “Pij mleko będziesz wielki” do dziś jest w głowach chyba wszystkich Polaków.

Podziękowania

Honorowa Złota Płyta

Wydawnictwo UMC/MYMUSIC złożyło nam podziękowania za wsparcie działań promocyjnych artystów. Między innymi to dzięki nam udało się wypromować znany dziś wszystkim zespół “Kalwi i Remi”.