Referencje klientów

Prowadzę firmę działającą w branży internetowej od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele projektów internetowych dla nas oraz dla naszych klientów, które okazały się sukcesem. Wiemy, jak ważne są dobrze wykonane usługi audytu stron oraz pozycjonowania.

Wielu naszych klientów pyta nas również o usługi pozycjonowania. Jako, że specjalizujemy się w innych usługach dla e-biznesu, chcieliśmy nawiązać współpracę z zaufaną firmą, która by świadczyła usługi SEO dla naszych klientów. Okazało się to w praktyce dużym problemem, tak więc pozostawialiśmy klientom wolną rękę w wyborze. Wielu z nich związało się z firmami, które nie były w stanie zaprezentować wymiernych efektów lub też nie były one trwałe.

Oferta GRECH GROUP jest unikalna na rynku, gdyż zapewnia nam to, czego nie znaleźliśmy do tej pory nigdzie indziej – widzę, ile firma wykonała dla mnie pracy i widzę konkretne rezultaty. Sam już korzystam i polecam każdemu, kto poważnie myśli o pozycjonowaniu.

Michał SpławskiWłaściciel - domeny.tv, mserwis.pl

Od listopada 2011 r. S-DOM SP.ZO.O. na stałe współpracuje z GRECH GROUP Gerard Grech z siedzibą we Wrocławiu, ul. Buforowa 4E, w zakresie pozycjonowania strony internetowej www.sdom.pl oraz koordynacji kampanii linków sponsorowanych w systemie Google Adwords.
Na tle dotychczasowej współpracy potwierdzamy, że firma GRECH GROUP Gerard Grech wykonuje powierzone jej zadania niezwykle rzetelnie i fachowo. Wysoka jakość świadczonych usług jest warta uznania i polecenia innym.
Firma GRECH GROUP Gerard Grech jest partnerem godnym zaufania i polecenia ze względu na bogate doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie, które jest gwarantem profesjonalizmu.
Jesteśmy wysoce zadowoleni ze współpracy z GRECH GROUP Gerard Grech. Szczególną uwagę zwrócić należy na bardzo dobry kontakt z klientem oraz konkurencyjne ceny, które wyróżniają tę firmę na rynku.

Mariusz KwaśnikPrezes Zarządu - S-DOM Sp. z o. o.

Zajmujemy się sprzedażą okien i drzwi. Na rynku wrocławskim działamy już od wielu lat.

W grudniu 2010 roku podjęlismy decyzję o rozpoczęciu promowania naszej strony firmowej w wyszukiwarce Google. O pomoc zwróciliśmy się do firmy GRECH GROUP, której zleciliśmy wszelkie prace pozwalające na osiągnięcie wysokich pozycji.

Jak wiadomo frazy okna i drzwi są niebywale konkurencyjne. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała osiągnięciem zadowalających nas pozycji. Polecamy firmę GRECH GROUP jako sprawdzonego, rzetelnego i profesjonalnego partnera do współpracy przy długoterminowych projektach.

Bartosz RozwadowskiWłaściciel - FERNO B&T s.c.

Miałam okazję poznać właściciela GRECH GROUP – Gerarda Grecha jako znakomitego znawcę w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Dzięki jego rzetelnej i profesjonalnej pomocy moja strona internetowa znalazła się na czołowej pozycji. Wpłynęło to oczywiście na wzrost zainteresowania moją firmą. W bardzo krótkim czasie zaczęłam otrzymywać zapytania ofertowe, co przełożyło się na korzyści finansowe. Zawdzięczam to wyłącznie pomocy Gerarda Grecha, ponieważ ja – osoba nieznająca się na pozycjonowaniu – nigdy nie byłabym w stanie zapewnić mojej niedawno utworzonej stronie tak wysokiego miejsca w wyszukiwarce internetowej.

Szczerze polecam usługi firmy prowadzonej przez Gerarda Grecha. Jego wiedzę i kompetencje warto wykorzystać. Uważam, że powierzenie losu swojej firmy w jego ręce to najlepsza inwestycja.

Marzena SachajkoWłaściciel - Szkoła Języka Polskiego Jetro

Przez 4 lata współpracowaliśmy w firmą, która praktycznie wystawiała nam tylko faktury za pozycjonowanie, a efekty były znikome. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia współpracy z GRECH CONSULTING odczuliśmy nieporównywalną różnicę. Większość słów kluczowych nieomal natychmiastowo znalazła się na bardzo wysokich pozycjach, a część z nich jest już numerem 1. W chwili obecnej nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą zajmującą się pozycjonowaniem naszych stron internetowych. Dodatkowym atutem firmy GRECH CONSULTING jest rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta.

Beata FecicaPrezes Zarządu - AFK Centrum Obsługi Biznesu sp z o.o.

Wiedza i doświadczenie firmy GRECH GROUP jest za sprawą osoby Gerarda Grecha jedne z największych na rynku. Jeżeli macie zamiar wybrać firmę, która spowoduje, że będziecie na bardzo wysokich pozycjach to z pewnością lepiej trafić nie mogliście. Polecam z czystym sumieniem. Nikt na pewno się nie zawiedzie.

Marcin FurgałaPrezes Zarządu - e-nocleg.pl

Dość długo szukałem firmy, która unowocześni naszą stronę internetową aż w końcu znalazłem GRECH GROUP. Zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo przy niewygórowanej cenie dostałem bardzo profesjonalną usługę. Nasza strona internetowa powstała szybko i bezproblemowo. Dokładnie tak jak oferowali i dokładnie tak jak tego oczekiwałem.

GRECH GROUP to firma, która stawia na kontakt z klientem co widać na każdym kroku.  Z całą pewnością mogę polecić każdemu kto szuka profesjonalizmu w rozsądnych cenach.

Michał DudaWłaściciel - DGD Dolnośląska Galeria Drzwi

Rekomenduję firmę GRECH GROUP oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na wszelkie potrzeby Klienta.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami trwa od kwietnia 2014 roku i układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Firma podąża za naszymi preferencjami zarówno dzięki swoim działaniom dążącym do wypromowania naszych stron www, a także dzięki racjonalnemu podejściu do naszych potrzeb.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą GRECH GROUP i polecam ją jako profesjonalnego partnera w zakresie wsparcia e-commerce.

Kamil BłaszczukDyrektor Operacyjny - Prestige-Cars Sp z o.o.

DD Partner Spółka z o.o. rekomenduje firmę GRECH GROUP z siedzibą w:
Wrocław ul.  Buforowa  4F jako godnego polecenia partnera biznesowego.
Współpraca rozpoczęła się 01.11.2013 i trwa stale, ponieważ jest bardzo wartościowa.

W ramach zawartej umowy firma realizuje:
– pozycjonowanie stony www.ddpartner.pl

Firma Grech Group jest partnerem godnym zaufania i polecana ze względu na bardzo bogate doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie które jest gwarantem profesjonalizmu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Barbarą Dukiewicz .
Specjaliści z firmy są świetnie zorientowani w realiach rynku. Pozwala to zaproponować wysoce konkurencyjne rozwiązania.

Dariusz DyrczPrezes Zarządu - DD Partner Spółka z o.o.