Reklama w portalu Facebook

Reklama w portalu społecznościowych jakim jest Facebook jest bardzo skuteczną oraz dochodową formą reklamy i sprzedaży usług czy też produktów. Z tego typu portali codziennie korzystają miliony osób, a co za tym idzie również potencjalnych klientów – w krótkim czasie jesteśmy w stanie dotrzeć do grupy ok. 16 milionów użytkowników – tyle jest użytkowników Facebooka w Polsce.

Dzięki Facebookowi jesteśmy w stanie dotrzeć do ściśle określonych osób o określonych potrzebach oraz zainteresowaniach. Oferujemy Państwu możliwość zaistnienia w portalu społecznościowym Facebook zwiększając sprzedaż oraz zainteresowanie swoimi usługami.

Podobnie jak w przypadku Google Ads w portalu Facebook mają Państwo pełną kontrolę nad wydatkami – praktycznie w każdej chwili mamy możliwość ustalenia budżetu jaki chcemy przeznaczyć na reklamę. Facebook oferuje bardzo szeroką możliwość wyboru sposobu rozliczeń tj: koszt za kliknięcie (CPC) oraz koszt za wyświetlenie reklam (CPM) oraz wiele innych form.

Z portali społecznościowych takich jak Facebook czy należący do niego Instagram codziennie korzystają miliony użytkowników co stanowi doskonałe źródło klientów – tego nie można lekceważyć.

Oprócz reklamy dodatkowo jesteśmy w stanie uruchomić Państwu własny profil. Profil (własna strona) w skuteczny sposób pozwoli Państwu na bliższe zapoznanie użytkowników portalu z profilem Państwa działalności np.: z aktualnościami, oferowanymi produktami czy też promocjami.

Dzięki prostemu przyciskowi “Lubię to” umieszczonym na stronie WWW, każdy kto ma swój profil na Facebook będzie mógł dodać Państwa serwis do ulubionych – jest to dodatkowy sposób reklamy serwisu z którego korzysta coraz więcej znanych i dużych firm.